Karnisze elektryczne

Nowoczesne karnisze elektryczne, czyli wygoda, oryginalny design i funkcjonalność w jednym


Karnisze elektryczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem i można je coraz częściej spotkać zarówno w mieszkaniach i domach, jak również w firmach. Zasłony sterowane pilotem nie są już domeną wyłącznie hoteli i sal konferencyjnych, gdyż wybiera je coraz więcej klientów indywidualnych. Są one bardzo wygodne w użyciu i niezwykle funkcjonalne. Czy rzeczywiście warto się zdecydować na tego typu rozwiązanie? Na co zwrócić uwagę, podczas wybierania karniszy elektrycznych?

 

Czym tak naprawdę jest karnisz elektryczny?

Okazuje się, że wybór karnisza do mieszkania wcale nie jest łatwym zadaniem. Z jednej strony bogactwo asortymentu jest plusem, a z drugiej jeszcze bardziej utrudnia to podjęcie ostatecznej decyzji. Należy pamiętać o tym, że prawidłowo dopasowany do wnętrza karnisz, podnosi jego prestiż, nadaje mu charakteru i zwiększa funkcjonalność. Coraz popularniejsze stają się karnisze elektryczne, czyli połączenie estetycznego wyglądu z praktycznością. Z całą pewnością jest to świetna alternatywa dla klasycznych karniszy z drewnianych czy metalowych rur, które mocuje się do ściany.

Karnisze manualne

 

W celu nadania oryginalności wnętrzu i zwiększenia komfortu użytkowania, warto postawić na bardziej innowacyjne rozwiązania typu karnisze elektryczne. Jest to idealna opcja zarówno do biura, jak i do domu. Tego typu karniszami można sterować w dowolny sposób i to z każdego miejsca w mieszkaniu. Za ich pomocą można regulować nasłonecznienie i temperaturę oraz chronić swoją sferę prywatności. Karnisze elektryczne mogą mieć nawet kilkanaście metrów długości i są one kompatybilne ze wszystkimi systemami sterowania. Są to urządzenia trwałe i solidne, a ich obsługa została ograniczona do minimum. Ponadto są proste w montażu.

 

Jakie karnisze elektryczne są dostępne w sprzedaży?

Coraz większy wybór karniszy elektrycznych sprawia, że każdy może dopasować ich wygląd do swoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Są one zarówno designerskie, jak i funkcjonalne. Świetnie sprawdzą się w biurze i gabinecie oraz w domowym zaciszu. Karnisze elektryczne wyposażone są w napęd elektryczny, o zróżnicowanej mocy i długości szyn. Są to urządzenia zapewniające cichą i płynną pracę. Wiele modeli może być obsługiwanych pilotem czy nawet za pomocą aplikacji zainstalowanej w smartfonie lub tablecie. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku ciężkich zasłon/rolet.


Wyróżnić można karnisze:

  • proste i dekoracyjne o mocy 30, 45 lub 60 watów,
  • kolor szyny biały lub lakierowany na dowolny kolor
  • możliwość gięcia łuków
  • zasilane z sieci 230 V
  • sterowane panelem sterującym, włącznikiem ściennym, pilotem lub aplikacją mobilną najczęściej w kolorze białym, srebrnym czy złotym

 


Czy warto zainwestować w karnisze elektryczne?

Na korzyść karniszy elektrycznych z pewnością przemawia ich estetyczny wygląd, trwałość i wygoda użytkowania. Są one zarówno dużym udogodnieniem w życiu codziennym, jak i ozdobą wnętrza. Tego typu urządzenia są bardzo proste w obsłudze i montażu. Dzięki nowoczesnej technologii karniszami elektrycznymi można sterować z każdego miejsca w mieszkaniu, dzięki czemu nie ma potrzeby wstawania z łóżka czy odrywania się od wykonywanej obecnie czynności w celu przesunięcia firany czy zasłonięcia okna.

Karnisze elektryczne pasują niemalże do każdego pomieszczenia – zarówno w przypadku nowoczesnych wnętrz, jak i tych bardziej klasycznych. Zastosowana w nich automatyka jest bezawaryjna i objęta długoletnią gwarancją. Ich zaletą jest także cicha praca i odporność na duże obciążenia. Jeśli cenią sobie Państwo nowoczesne i praktyczne rozwiązania, to karnisze elektryczne sprawdzą się idealnie.

Co wyróżnia dobre karnisze elektryczne?

Wychodzimy z założenia, że zasłony sterowane elektrycznie powinny przede wszystkim ułatwiać życie naszym Klientom i Klientkom. Sprawnie działający mechanizm to podstawa i to na nim skupiamy się, opracowując rozwiązania dla naszych odbiorców. Takie urządzenie jak karnisze elektryczne jest intensywnie eksploatowane, bo używa się go przecież każdego dnia. Priorytetowe potraktowanie jakości mechanizmu jest więc dla nas czymś oczywistym.

Szyny elektryczne do zasłon - powiew nowoczesności

Nie jest sekretem, że stosowanie nowoczesnych technologii zwiększa codzienną wygodę. Aranżacja przestrzeni to dziedzina, której ta zależność również dotyczy. Karnisze elektryczne opracowywane przez naszych ekspertów z Warszawy są idealne do:
1. tradycyjnych wystrojów;
2. przestrzeni urządzonych w nowoczesnym stylu.
Jak to możliwe? Wszystko dzięki dyskretnemu mechanizmowi. Jego elementy są ukryte, a więc w żaden sposób nie wpływają na to, jak prezentuje się Państwa wnętrze. W ten sposób karnisze elektryczne w Warszawie można uznać za jeden z najbardziej uniwersalnych sposobów na kontrolowanie położenia zasłon okiennych.

Karnisze elektryczne - dowiedz się o nich więcej

Z chęcią przybliżymy Państwu zasadę działania tego funkcjonalnego mechanizmu i doradzimy, w jaki sposób dopasować go do konkretnej przestrzeni. Nasz zespół z przyjemnością opracuje dla Państwa rozwiązanie do każdego pomieszczenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo także: