Plisy do okien typowych

Plisy (Warszawa) - nowoczesne rozwiązanie dla mieszkań

Urządzając nowe mieszkanie bądź zmieniając wygląd obecnego warto pamiętać o odpowiednim zaciemnieniu okien. Plisy to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie dla wszystkich pomieszczeń w Państwa domu. Te stylowe i funkcjonalne przesłony okienne polecane są do okien dachowych, zimowych ogrodów oraz wszystkich otworów okiennych, których kształt nie pozwala na zastosowanie tradycyjnych rolet.

 

Dowolny kształt i konfiguracja

Jeśli znudziły się Państwu tradycyjne rolety wewnętrzne lub kształt okna nie pozwala na ich zastosowanie, najefektywniejsze rozwiązanie stanowią plisy. Ich uniwersalny kształt oraz
praktyczne zakładki pozwalają na wykonanie dowolnych konfiguracji - plisy można ustawiać zarówno w górnej części okna, jak i dolnej czy środkowej. Okna w kształcie koła, półokręgu, trapezu czy trójkąta przesłaniać można indywidualnie dobranymi plisami, które wykonywane są na zamówienie klienta. Szeroki wybór kształtów pozwala na dobranie plis do każdego typu okna.

 

Plisy - mnogość kolorów i faktur tkanin

W ofercie sklepu internetowego "DUO Dekoracje Okien" znajdą Państwo bogaty wybór kolorów, faktur oraz wzorów materiałów, z których wykonywane są plisy. Najwyższej jakości
materiały wykorzystywane do produkcji plis dają gwarancję długoletniego ich użytkowania. Co więcej, istnieje możliwość użycia tkanin z powłoką refleksyjną, która odbija promienie słoneczne lub tkanin całkowicie zaciemniających, które zatrzymują promienie słoneczne i zaciemniają pomieszczenie bez względu na porę dnia.

 Plisy Warszawa- typowe rozwiązania

Łatwość użytkowania - Plisy (Warszawa)

Specjalny system montażu umożliwia łatwe ściągnięcie plis w celu umycia okien, a materiał z którego zostały wykonane może być poddawany bezproblemowemu i skutecznemu czyszczeniu. Niewielkie rozmiary plis po ich złożeniu zapewniają dobrą widoczność oraz oświetlenie pomieszczenia. System obsługi plis jest łatwy i intuicyjny, dzięki czemu każdy domownik, niezależnie od wieku, poradzi sobie z ich obsługą.

 

Zalety rolet plisowanych

Plisy - Warszawa pod wieloma względami są lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne rolety. Oto kilka zalet rolet plisowanych:

  • możliwość zasłonienia dowolnej części okna
  • dobre rozwiązanie dla dużych okien - w dolnej części zasłonią spojrzenia sąsiadów, w górnej ostre promienie słońca
  • listwy i prowadnice są delikatne, dzięki czemu dodają pomieszczeniu dekoracyjności łatwe w czyszczeniu i demontażu.

 

Gdzie kupić plisy idealnie pasujące do Państwa mieszkania?

Plisy, jako materiał dekoracyjny okien, są coraz bardziej popularnym na polskim rynku rozwiązaniem. Wiele sklepów sprzedających dekoracje okienne posiada w swojej ofercie
plisy, jednak tylko niektóre z nich stanowią ofertę godną Państwa uwagi. Sklep "DUO Dekoracje Okien" z Warszawy stanowi najlepsze rozwiązanie dla Państwa domów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu zarówno mieszkańców stolicy jak i okolicznych miast.

 

Produkujemy także okiennice okienne tzw. shuttersy.

 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com