O nas

Karnisze elektryczne, rolety, plisy i shutters'y

Z doświadczenia zdobywanego od 1998 roku skorzystało już bardzo wielu klientów. O ich zadowoleniu z usługi niech świadczy fakt, że około 70% klientów trafia do naszej firmy z tzw. polecenia. Szeroki asortyment produktów oraz nasze umiejętności pozwala nam na obsługę klientów indywidualnych, biur i instytucji. Do współpracy zaprosili nas również autorzy programu TV „Dekoratornia”.

Karnisze

Montujemy wszelkiego rodzaju karnisze z karniszami elektrycznymi i gięciem szyn w domu klienta włącznie.

Firany, zasłony

Oferujemy duży wybór tkanin na firany, zasłony czy narzuty. Nasza pracownia zapewnia profesjonalne uszycie każdej dekoracji.

Rolety rzymskie

Dużym powodzeniem cieszą się rolety rzymskie i austriackie. Szyte z dowolnego materiału znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Systemy rolet mogą być sterowane ręcznie (łańcuszek lub sznurek) lub elektrycznie.

Roletki, żaluzje, plisy, verticale

Są idealnym rozwiązaniem w celu ochrony przed słońcem i wzrokiem sąsiadów. Pomożemy wybrać najlepsze technicznie rozwiązanie dla danego okna również nietypowego. Duży wybór tkanin do rolet i plis oraz kolorystyka drewna w żaluzjach dadzą żądany efekt.

Rolety zewnętrzne

Rolety aluminiowe o bogatej gamie kolorów i różnych grubościach pancerza. Są zabezpieczeniem przed włamaniem jak również przed słońcem (pancerz wypełniony pianką to dobra izolacja termiczna). Rolety sterowane są ręczne lub elektrycznie. Sterowanie pilotem umożliwia obsługę każdej rolety oddzielnie i wszystkich razem co jest bardzo wygodne dla użytkownika.

Shutters

Okiennice wewnętrzne bardzo funkcjonalne i nadające wnętrzu wyjątkowy klimat. Sterowanie kątem pochylenia lameli pozwala na wpuszczenie do wnętrza odpowiedniej ilości światła. Shutters'y wykonane z wysokiej jakości drewna są lekkie, wytrzymałe i łatwe w obsłudze.

Nasza usługa jest kompleksowa - doradzimy, zaprojektujemy, wykonamy.